ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 13106054

nr 1310 6054

Dekorelement

Barock, trä, förgylld, 23x28 ca

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:46:34

24/2 18:41:34 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 24 feb

Klassiska

Läs mer om Klassiska
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.